KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7495144
nr 749 5144
Akvarell
Signerad Lundquist, "Just Det", motivets mått: 26x17
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
måndag 26 mars 2012
kl 17:14:47
200 kr
150 kr
250 kr
400 kr
450 kr
500 kr